DALYVAVIMAS PARODOJE „STUDIJOS 2018“

Dalyvavimas parodoje „Studijos 2018“

2018 m. vasario 8-10 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyko XVI tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2018“, supažindinanti lankytojus su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, paklausiausiomis specialybėmis.

Alytaus regiono profesinių mokyklų erdvėje kartu su kitomis profesinio mokymo įstaigomis buvo pristatoma ir Simno žemės ūkio mokykla.

Vasario 10 d. parodos informaciniame centre dirbo, informaciją apie mūsų mokyklą teikė ir mokytis kvietė Simno žemės ūkio mokyklos mokinės Greta Bukaltaitė, Karolina Urniežiūtė, Raminta Vitkauskaitė, Aurelija Žvirblytė.

Parodos metu profesinių mokyklų mokiniai reklamavo įvairias specialybes, demonstravo profesinę veiklą, kvietė parodos lankytojus pabandyti atlikti praktines užduotis. Simno žemės ūkio mokyklos mokinės Brigita Damukaitienė, Karolina Katauskaitė, Samanta Norkūnaitė, Aušra Rutkauskienė pristatė virėjų specialybę. Parodos lankytojai stebėjo jų darbą, žavėjosi išradingai papuoštais ir skaniais patiekalais, noriai juos degustavo ir domėjosi jų receptais bei paruošimo būdais. Būsimas virėjas ruošė ir parodos lankytojus konsultavo maisto ruošimo mokytojos Nijolė Mataitienė ir Ksavera Purvinienė.

 

 

 

 

 

Data: 
2018-02-09

Mokyklos partneriai