„STUDIJOS 2017“

XV tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2017“

 

2017 m. vasario 2-4 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyko XV tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2017“, supažindinanti lankytojus su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, paklausiausiomis specialybėmis.

Parodos šūkis – LAISVĖ RINKTIS. Tai galimybė drąsiai ieškoti savęs ir rinktis tai, ko nori.

Alytaus regiono profesinių mokyklų erdvėje kartu su kitomis profesinio mokymo įstaigomis buvo pristatoma ir Simno žemės ūkio mokykla. Vasario 3 d. parodos informaciniame centre dirbo, informaciją apie mūsų mokyklą teikė ir mokytis kvietė SVO-16-14 grupės mokiniai Raminta Vitkauskaitė ir Gytis Simanavičius. Parodos metu profesinių mokyklų mokiniai reklamavo įvairias specialybes, demonstravo profesinę veiklą, kvietė parodos lankytojus pabandyti atlikti praktines užduotis.

Simno žemės ūkio mokyklos mokinės Brigita Damukaitienė, Karolina Katauskaitė, Laura Sorakaitė, Viktorija Stakvilevičiūtė, Aurelija Žekevičiūtė pristatė virėjų specialybę. Parodos lankytojai stebėjo jų darbą, žavėjosi išradingai papuoštais ir skaniais patiekalais, noriai juos degustavo ir domėjosi jų receptais bei paruošimo būdais. Būsimas virėjas ruošė ir parodos lankytojus konsultavo maisto ruošimo mokytojos Nijolė Mataitienė, Magdė Rutkauskienė ir Ksavera Purvinienė.

 

Mokyklos partneriai