FESTIVALYJE „NAISIŲ VASARA 2017“

Festivalyje „Naisių vasara 2017“ dalyvavo Alytaus rajono bendruomenės
 
Tradicija tapęs festivalis „Naisių vasara 2017“ šiemet liepos 08 ir 09 dienomis aštuntą kartą subūrė Lietuvos bendruomenes Naisiuose – mažojoje Lietuvos kultūros sostinėje. Šios meno ir sporto šventės tikslas – skatinti bendruomenes plėtoti tarpusavio bendradarbiavimą, keitimąsi žiniomis, patirtimi, įtraukiant gyventojus į sporto ir kultūros veiklą. Festivalyje „Naisių vasaros“ projektų mecenato ir sumanytojo Ramūno Karbauskio dėka sukurta blaivi aplinka, užtikrinanti geresnę gyvenimo kokybę, skatinanti bendravimą tarp vaikų ir suaugusiųjų.
Pirmoji festivalio diena tradiciškai buvo skirta menams bei edukacijai, o antroji – sportui. Šventinėje programoje svečiai iš visos Lietuvos varžėsi krepšinio, tinklinio, šaškių, virvės traukimo, smiginio, bėgimo, žemaitukų konkūrų varžybose.
Sporto programoje Alytaus rajonui atstovavo Simno sporto klubo „Ąžuolas“ (pagal Alytaus rajono savivaldybės  sporto rėmimo projektą „Kartu mes galime daug“) ir Luksnėnų bendruomenės. Tinklinio varžybose I vietą iškovojo Simno SK „Ąžuolas“ merginų komada (Erika Kižytė, Vestina Blinstrubytė, Gina Petkevičiūtė), o trečias vietas pasidalino moterų (Domantė Stirbytė, Karolina Lapinskaitė, Sigutė Kažukauskaitė) ir vyrų (Laimonas Juškauskas, Povilas Žukauskas ir Martynas Lynikas) komandos.
 
                                                                                                                      Napaleonas Andrijauskas,
                                                                                                                      varžybų vyr. teisėjas
Dalyvių nuotrauka galerijoje
 

 
 
 
 

Mokyklos partneriai