NACIONALINIS PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSAS „JAUNASIS PREKYBININKAS 2017“

2017 m. gegužės 11 d. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre vyko nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Jaunasis prekybininkas 2017“. Profesinio meistriškumo konkurso tikslas: skatinti profesinio pasirengimo motyvaciją, suteikiant galimybę geriausiems mokiniams parodyti savo profesinio meistriškumo lygį, ugdyti mokinių verslumą, kūrybiškumą, iniciatyvą ir bendradarbiavimą.  

Konkurse dalyvavo 28 mokiniai iš 14  profesinio mokymo įstaigų. Simno žemės ūkio mokyklai atstovavo smulkiojo verslo organizatoriaus specialybės mokiniai Paulina Žiulkutė ir Arnas Krupavičius. Mokinius konkursui rengė profesijos mokytoja metodininkė Lina Viršilienė.

Konkurso metu mokiniams reikėjo atlikti teorinį testą bei prekybinius skaičiavimo veiksmus. Sekančias užduotis: finansinį  verslo žaidimą „Pinigų srautas“ ir reklaminio plakato kūrimą konkurso dalyviai atliko komandoje po du. Komandą sudarė mokiniai iš skirtingų mokymo įstaigų.

Mokiniams atliekant teorines ir praktines užduotis, juos ruošę ir į konkursą atlydėję profesijos mokytojai dalyvavo edukacinėje – pažintinėje veikloje. Mokytojai mokinių konkurso metu susipažino su maisto pramonės  bei viešbučių ir restoranų sektoriniais praktinio mokymo centrais, dalyvavo seminare „Komunikacija versle“, lankėsi Lietuvos švietimo istorijos muziejuje.

Susumavus konkurso rezultatus paaiškėjo, kad mūsų mokyklos mokinė Paulina Žiulkutė tapo  II vietos laimėtoja, kuriai buvo įteiktas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos II laipsnio diplomas ir sidabro medalis. III vietos laimėtojui Arnui Krupavičiui  įteiktas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos III laipsnio diplomas ir bronzos medalis. Padėkos raštas bei diplomas buvo įteiktas profesijos mokytojai Lina Viršilienei, padėjusiai mokiniams pasirengti konkursui. Mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro bei socialinių partnerių dovanėlėmis.

Nuoširdžiai sveikiname nacionalinio profesinio meistriškumo konkurso nugalėtojus!

        NUOTRAUKOS GALERIJOJE

Mokyklos partneriai