SIMNO ŽŪM KOMANDA – NAUJAMETINIO TINKLINIO TURNYRO NUGALĖTOJA

Simno ŽŪM komanda  – naujametinio tinklinio turnyro nugalėtoja

Gruodžio 29-ąją Simno žemės ūkio mokykloje (ŽŪM) 2018 metus vainikavo naujametis tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos 100-mečiui.

Turnyras surengtas pagal Kūno kultūros departamento ir sporto rėmimo programos dviejų dalių projektą „Paplūdimio tinklinio, tinklinio plėtotė“. Paplūdimio varžybos vyko birželio mėnesį, salės tinklinio varžybos – gruodžio mėnesį.

Naujametiniame turnyre dalyvavo keturios moterų komandos. Nugalėtojomis tapo Simno ŽŪM tinklininkės, antrąją vietą pelnė Simno „Ąžuolo“ komanda, trečioji vieta  atiteko komandai „OCTA“, kurią sudarė Alytaus ir Lazdijų žaidėjos, ketvirta liko Alytaus SRC merginų komanda.

Dėkojame Simno SK „Ąžuolas“ prezidentui Gintautui Radžiukynui už pagalbą organizuojant turnyrą.

Varžybų vyr. teisėjas                                                                 Napaleonas Andrijauskas